Fiyat Teklifi İste

GOLGE DİZAYN A.Ş. Fiyat İste

GOLGE DİZAYN A.Ş.

Telefon : 0(549) 417 7005
Telefon : 0(444) 908 6___
Faks : 0(444) 908 6___
E-posta : [email protected]
Web Site : www.golgedizayn.com
Adres : MERKEZ MAHALLESİ MARESAL FEVZİ CAKMAK CADDESİ NO:30/B Marmaris /MUĞLA
Marmaris / Muğla

Cam balkon otomasyon sıstemlerı kıs bahcesı sıstemlerı

20 yılı aşkın zamandır inşaat, demir, çatı, gölgelendirme sistemleri, zemin ve duvar kaplaması, cam sistemleri konularında uzman olan ekibimiz Gölge Dizayn çatısında toplanarak sektörü, şimdiye kadar görülmemiş malzeme çeşitliliğinde, profesyonelliğe ve servis ağına kavuşturmuştur. Firmamızın bünyesinde bulunan bayiliklerimizin ve ürünlerin yanı sıra; iş kıyafetleri, grafik tasarım, matbaa işleri konularında da güven ve kaliteden taviz vermeyen anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Size kusursuz hizmet verebilmek için oluşturduğumuz profesyonel teknik servis ekibimiz ile aldığınız ürünlerin zaman içindeki yıpranma teknik arıza ve benzeri durumlarında kesintisiz kullanıma devam edebilmeniz için müşterimizi desteklemekteyiz. Arkamıza aldığımız uluslararası markalarımız ile desteklediğimiz firmamız ürünlerimiz için verdiğimiz garanti şartlarını, eksiksiz yerine getiren köklü bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

Ürünler

Ege Serisi Cam Balkon Sistemleri

Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen ve yaz aylarında vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonların daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkon sistemlerinin büyük katkısı olmuştur. Cam balkon; en basit manasıyla, balkonların etrafını tamamen cam ile çevreleyen ve bu mekanları kapalı mekanlar gibi kullanılmasını sağlayan sistemlerdir. Cam balkon sistemleri yalnızca balkonlar da değil; restoranlar ve kafeler gibi farklı alanlar içinde kullanılmaktadır. Katlanır Cam Balkon Sistemleri görsel ve kullanım kolaylığı ile birlikte kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlamlığın, tasarımın ve kullanım kolaylığın ön plana çıktığı sistemlerdir. Katlanır Cam Balkon Sistemleri, balkonunuzun dış etkilere (yağmur, kar, güneş, rüzgar, toz vb.) maruz kalmadan rahatça kullanmanızı ve binanızın ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunmasını sağlar. Çocuklarınız için de bir oyun alanına dönüşen Katlanır Cam Balkon Sistemleri, çeşitli renk ve tasarımlar ile binanıza estetik ve şık bir görünüm kazandırır. Bahar gelip havalar güzelleştiğinde hafifte bir esinti olduğunda, bu güzel havanın tadını çıkartmak Makrowin Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile çok kolay size sunduğu açık balkon olarak da kullanabilme imkanı ile balkonunuzun camlarını açarak bu güzel havayı evinizde yaşayabilirsiniz. Yağışlı bir havada Makrowin Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile sıcak evinizde elinizde kahve ile yağan yağmurun keyfini de çıkarabilirsiniz. Katlanır Cam Balkon Avantajları Temizliği kolay ve pratik. Yağmur, kar, güneş, toz vb. gibi dış etkenlerden koruyor. Çocukların güvenliğini sağlıyor ve onlar için oyun alanı yaratıyor. Evinizde yeni kullanım alanı yaratıyor. Manzara da kayıp olmuyor. Bina yapısında değişikliğe neden olmuyor. Balkonunuzdan 4 mevsim boyunca yararlanmanızı sağlıyor. Mimari tasarımları ile fark yaratıyor. Dayanıklı camlar sayesinde hırsızlık olaylarına karşı koruyor.

Elegance Serisi Cam Balkon Sistemleri

Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen ve yaz aylarında vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz balkonların daha kullanışlı hale gelmesinde cam balkon sistemlerinin büyük katkısı olmuştur. Cam balkon; en basit manasıyla, balkonların etrafını tamamen cam ile çevreleyen ve bu mekanları kapalı mekanlar gibi kullanılmasını sağlayan sistemlerdir. Cam balkon sistemleri yalnızca balkonlar da değil; restoranlar ve kafeler gibi farklı alanlar içinde kullanılmaktadır. Katlanır Cam Balkon Sistemleri görsel ve kullanım kolaylığı ile birlikte kaliteli malzemelerden üretilmiş sağlamlığın, tasarımın ve kullanım kolaylığın ön plana çıktığı sistemlerdir. Katlanır Cam Balkon Sistemleri, balkonunuzun dış etkilere (yağmur, kar, güneş, rüzgar, toz vb.) maruz kalmadan rahatça kullanmanızı ve binanızın ses ve ısı yalıtımına katkıda bulunmasını sağlar. Çocuklarınız için de bir oyun alanına dönüşen Katlanır Cam Balkon Sistemleri, çeşitli renk ve tasarımlar ile binanıza estetik ve şık bir görünüm kazandırır. Bahar gelip havalar güzelleştiğinde hafifte bir esinti olduğunda, bu güzel havanın tadını çıkartmak Makrowin Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile çok kolay size sunduğu açık balkon olarak da kullanabilme imkanı ile balkonunuzun camlarını açarak bu güzel havayı evinizde yaşayabilirsiniz. Yağışlı bir havada Makrowin Katlanır Cam Balkon Sistemleri ile sıcak evinizde elinizde kahve ile yağan yağmurun keyfini de çıkarabilirsiniz. Katlanır Cam Balkon Avantajları Temizliği kolay ve pratik. Yağmur, kar, güneş, toz vb. gibi dış etkenlerden koruyor. Çocukların güvenliğini sağlıyor ve onlar için oyun alanı yaratıyor. Evinizde yeni kullanım alanı yaratıyor. Manzara da kayıp olmuyor. Bina yapısında değişikliğe neden olmuyor.