Ücretsiz Teklif İste Ücretsiz Teklif İste

İzmir Cam Balkon Firmaları

İzcam Balkon

İzmir cam balkon sistemleri

www.cambalkonizmir.org

Alcaart

Firmamız albert genau cam vitrin sistemleri yetkili bayisidir.

www.alcaart.com

Doruk Alüminyum Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri izmir

www.dorukpen.com

Nuray Kapı Pencere Aks.ltd.şti.

Sürme ve katlanır cam balkon sistemleri

www.nuraykapipencere.com

Kayacamlama

Balkon keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için egenin en büyük cambalkon fabrikası hizmetinizde. Uygun ödeme seçeneği mevcuttur.

www.kayacamlama.com

Apm Cephe Alüminyum Pvc Ltd Şti

35 yıllık tecrübenin ürünü bir kuruluş bize gelin yaptıracagınız ürünün en ince detayına kadar örnekleriyle isderseniz yapım halindede denetleyerek ögreniniz.

www.apmaluminyum.com

Seyhan Yapı

Tüm ege bölgesinde deneyimli ekiplerimizle hizmetinizdeyiz

www.seyhanaluminyum.com

Evviz Cam Balkon

Evviz cam balkon

www.evvizcambalkon.com

Tire Cam Balkon

Tire cam balkon olarak tireli halkına dört mevsim balkon keyfini yaşatmak için imalattan halka satış olarak hizmet vermekteyiz

www.tirecambalkon.com

Lale Pen

Lalepen 1992 yılından beri izmir ili narlıdere ilçesi merkezli olmak üzere faaliyetini sürdüren, ürün ve hizmette kaliteyi ilke edinmiş bir firmadır.

www.lalepen.com

İkizler Cam Balkon

İzmir cam balkon sistemleri

www.ikizlercambalkon.com

Rumeli Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri tasarım imalat montaj kendimize aittir. Bizden bizimle görüşmeden cambalkon yaptırmayınız.

www.rumelicambalkon.com

Egelipen

www.egelipen.com

Ecem Yapı

Katlanır cam balkon imalatı.Pvc doğrama.Alüminyum doğrama.Kış bahçesi.Sineklik imalatı.

www.ecemyapi.com

Rokoko Yapı İnş Ltd.şti

Katlanır cam balkon sistemleri izmir gaziemir.

www.rokokoyapi.com.tr

Inhouse Cam Balkon Sistemleri

Inhouse cam balkon sistemleri

Alis Pen Cambalkon Panjur

Canbalkon sistemleri

Say-cam Balkon Sistemleri

İzmir cam balkon sistemlerinde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

www.saycambalkon.com

İzmir Cam Balkon

İzmir cam balkon katlanır cam balkon sistemleri

www.izmirpimapenkepenk.com

Özkılıçlar Yapı İnşaat Cam Ve Pvc

Özkılıçlar yapı bahara özel kampanyaları ve uydun ödeme koşulları ile tüm mekan ve balkonlara özgürlük sunuyor

www.ozkiliclaryapi.tr.gg

Süremli Glass Balkon

Doğaya,gökyüzüne engelsiz bakın

www.surmeliglassbalkon.com

Egepencere

Egepencere kış bahçesi, cam balkon ve ofis bölme işleri

www.egepencere.com

Atlı Cam

Katlanır cam balkonda 20 yıllık deneyimle kalıcı çözümler.

www.atlicam.com

Anzel Cam Balkon

Cam balkon sistemleri

www.anzelcambalkon.com

Arsyapı

Fırmamız 18 yıldır insaat sektorunde faalıyet gostermektedır pvc plstik alumınyum doğrama cam balkon dusakabın imalatı yapmaktadır

www.arsyapicam.com

Atlascambalkon

Cam balkon izmir sistemleri üretici ve uygulayıcı firma.

www.atlascambalkon.com

Türkay Perde ve Cam Balkon

İzmir katlanır cam balkon sistemleri ve perde çözümleri sunmaktayız.

turkayperdevecambalkon.com

3a Dizayn

Cam balkon ve cam ile ilgili herşey

www.3adizayn.com

Öz-ga Alüminyum

Cam balkon & pvc doğrama üretici bayii

www..ozga.com

İzmir Cam Balkon

İzmir cam balkon bir alper kardeşler ltd. Şti. Ürünüdür.

www.izmircambalkon.com

Doruk Metal

Cam balkon sistemlerinde kalıcı çözümler

www.dorukmetal.com

Isıcambalkon

Cambalkon, ısıcamlı cam balkon, katlanır cam balkon, sürme cam balkon... Camlamada öncü...

www.isicambalkon.com

İzmir Cam Balkon

İzmir geneline katlanır cam balkon imalat satış ve srvis hizmeti sunuyoruz

www.egesanyapi.com

Ertaş Katlanır Cam Sistemleri

Er-taş katlanır cam sistemleri izmir bornovadaki showroomumuzda siz müsterilerimize hizmet vbermektedir.

www.ertascambalkon.com

İzmir Cam Balkon Firmaları

Aradığınız en iyi firmaya kolayca ulaşın diye!

İzmir cam balkon firmalarına ulaşmak için direkt olarak telefon ile arayabilir veya firmalardan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sektörde müşteri deneyimi kanıtlanmış en iyi İzmir cam balkon firmalarını sizler için seçiyoruz.
İzmir cam balkon firması seçerken en önemli hususlardan biriside firmanın cam balkon sistemleri konusunda en az 5 yıl deneyimli ve servis hizmeti veren bir firma olmasına dikkat etmek gerekir. Daha önce montajı yapılan balkonların örneklerine göz atarak firmanın işçiliğinde gösterdiği titizliği anlayabilirsiniz. Firma tercih ederken bizim önerimiz cam balkon rehberi onaylı firmalar ile çalışmanızdır.

Nedeni ise; bu firmaların müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışının tarafımızdan test edilerek onaylanmasıdır. Sistemimizde yer alan onaylı firmalara herhangi bir şikayet bildiriminde belli bir – puan ile değerlendirilmektedir. Bu şikayet oranlarının artması ve çözüm üretilmemesi durumunda firma sistemden çıkarılır ve bir daha dahil edilmez. Şikayetlerin çözümlenmesi için ekip arkadaşlarımız probleminizi yakından takip ederek size yardımcı olmaktadır.

Şirketlerin İzmir cam balkon konusunda en kaliteli hizmeti size sunabilmeleri için ve müşteri deneyimini en üst seviyeye taşıyabilmesi için cam balkon rehberi önemli çalışmalar yapmaktadır. Hem mutlu müşteriler hem de mutlu firmalar için bilgilendirici özel içerikler ve görsel materyaller hazırlamaktayız. Sektörün iyileşmesi ve ilerlemesi için kurduğumuz katlanır cam balkon rehberi, İzmir ve çevre ilçelerde 4 mevsim sorunsuz balkon keyfi yaşamanız için sürekli çalışmaktadır.

En iyi İzmir katlanır cam balkon fiyatlarını öğrenmek için, balkonunuzun ve bütçenizin dostu bir ürün almak için fiyat teklifi al butonunu tıklayarak, tüm onaylı firmalara talebinizi kolayca iletebilir, size en uygun firma ve ürünle buluşabilirsiniz.

Balkonlarınızın yeni yaşam alanlarınıza dönüşmesi için cam balkon hakkında bölümümüzden dekorasyon fikirlerimize göz atabilirsiniz.

İzmir Isıcamlı cam balkon sistemleri konusunda da onaylı firmalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ucuz cam balkon yaptıralım derken balkonunuz bir şantiyeye dönüşebilir dikkat! Bir katlanır cam balkon yaptırmaya karar verdiniz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olmasını istiyorsanız mutlaka alanında tecrübeli ve hizmet ağı geniş bir firma tercihe etmelisiniz. Eğer markalaşmış bir cam balkon ürünü var ise aklınızda bu ürünün yetkili bayilerine yönelebilirsiniz. Güvenliği yüksek yıllar boyunca sorunsuz çalışabilecek bir İzmir cam balkon sisteminin m2 fiyatı bölgesel şartlar(Lojistik, çalışma alanı vb), ürün farklılıkları, sistem özellikleri ve balkonunuzun şekline bağlı olarak min 150 TL ile maks 300 TL arasında değişmektedir.

İzmir cam balkon sisteminin hatasız üretilmesi ve Sistemin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kötü bir işçilik,bu sistem ve üretim kalitesini önemsiz hale getirecektir.

İzmir katlanır cam balkon sistemleri güvenlik unsuru ön planda tutularak üretilmiştir. Çocukların kolayca ulaşamayacakları üst kilit ve üst kilidi destekleyen alt kilit mekanizması olmalıdır. Alt kilit ve üst kilit dışında sistemin açılan ilk kanadında çocuk kilidi mekanizması olmalıdır. Bu sayede sistemde güvelik maksimuma çıkarılıp, çocuklar açısından tehlike oranı minimuma indirilmelidir.

İzmir cam balkon talepleri
Talep detayları yalnızca onaylı firmalar tarafından görüntülenebilir.
Toplam Talep Adedi : 62

Küçük balkon olarak kullandigim balkonda Altkısmı cam balkon üst kısmı boş burayı kapatmak istiyorum 2.45m uzunluk 1.30 m yükseklik olacak sekilde sürgülü olabilir

3metre Eni 3 boyu

Çandarlı ilk yankı sitesi 939/1 teras yanlar kahverengi Pimapen ön cephe katlanabilir cam balkon olacak.cevreyi bilirsiniz tahminindeyim fiyat teklifi almak istiyorum.

Uzunluk 3metre yükseklik 2.40

12 metre kare balkonum var renkli cam ve eloksal alüminyum olacak

Merhaba balkon 0 cam balkon olacak

İLETİŞİM: 0 542 820 97 59 - KONU: Aşağıda yer alan şekilde satışa çıkan bir dairemiz var. Daire içinde ve çevresinde bakım gereken hususlar var. Bu teknik konularda firmanızdan bilgi almak istiyorum. Öneri getirdiğiniz ve daire için gereken tadilatları karşılaştıracağım. Acil bir ihtiyaç değildir. Karar verdiğim zaman ise peşin olarak ödeme yapacağım ve buna göre yapılacak işçiliklere ait seçenekleri e-mail adresime sunabilirsiniz. Dairemizi satış sırasında değerlendirmek için yapılabilecek ortalama olarak yatırımı, onarım, tadilat ve önerilerinize ait firmanıza ait yapılabilecek işçilikler hakkında proje tekliflerinizi almak üzere daireyi size uygun zaman ve şartlarda yerinde genel olarak incelemenizi saygılar ile rica ederim. - ADRES: Kazım Karabekir Caddesi, No:7, Kat:1, Daire:3, Tepeköy mahallesi, Torbalı, İzmir şeklindedir. - TEKLİF BİLGİSİ: Firmanıza ait ortaya çıkan teklifleri: mehmetozelozyoruk@gmail.com adresine fiyat, seçenekler ve gereken işçiliklere ait bilgilerinizi değerlendirme adına aktarabilirsiniz. - BİLGİ: Satışa sunduğumuz; önceki yıllarda yapılan: 86 metre kare olan dairemiz ile ilgili gerekli incelemeleri aşağıda aktardığımız ve bölgedeki duruma göre yapabilirsiniz. - TALEP: Torbalı ilçesi - Tepeköy mahallesine ait izmir için bir tane daire ile ilgili teklifler toplamak üzere bir emlak satış faaliyetimiz var. Dairemiz 86 metre kare ve yeni yapılan bir daire değil. Bu noktayı belirtmek istiyoruz. Bölgede olan 145 metre kare ölçüsünde yeni daireler 235 bin ile 295 bin lira arasında satılıyor. Yerinde daireyi incelemeniz, durumuna göre belli bir fiyat vermeniz veya bölgede 86 metre kare şeklinde hangi fiyatta olması gerektiği üzerine tespit etme imkanlarınız olursa durumu daha net açıklığa kavuşturabiliriz. Dairenin olduğu yerde ortalama 235 ile 295 bin liradan 145 metre kare şeklinde yeni bitirilmiş bir daire olarak olarak satışı olabiliyor. Dairemiz yeni değil. Buna göre bilginize sunuyorum ve fiyat: 130.000 - 200.000 lira arasında bekliyorum. Bu konuda daire satışı hakkında çevrenizde konuyu ayrıca değerlendirebilirsiniz. Saygılar.

26 M2 CAM BALKON İŞİMİZ VAR EŞİKLİ SÜRME SİSTEM İSTIYORUZ PROFİL RENGİ BRONZ SEFFAF CAM VE RENKLI CAM DA OLABİLİR FİYAT İSTİYORUZ

1.5 metre cam yüksekliği 15 metrekare balkon alanı L balkon

Iki taraflı ve uzun 17 metre uzunluğunda vede iki kat korkulugu yapılacak camsız olacak şekilde.

1,16 en 3,45 boy 1,74 yükseklik

2 cepheli L şeklinde yükseklik 1.80 uzunluk 4.40 ve 5.00 geliyor. Fiyat olarak bilgi almak istiyorum

U şeklinde 10,24...7,80...2,54. Toplam 20,58 metrekarelik tek balkon.

470 en * 210 yükseklik * 70 yan olup L şeklinde

2 balkon. toplam 40 metre kare

toplam metrekare:6.70 cm yükseklik:2.30 cm şeffaf cam alimümyum istiyorummmmm

500*230 8 mm koyu füme fiyat

257 cm yukseklik, 290 genislik (7,45m2) gomme balkon icin katlanir cam balkon yapilmasini istiyorum.

1,5*4 =6 M 1,5*4=6 M TOPLAM 12 M KAÇ LİRA TUTAR NAKİT

4.30+1.70[Le]*1.67 [Yükseklik]

4.30+1.70[Le]*1.67 [Yükseklik]

3 balkon, korkuluk üstü yaklaşık 18 metre uzunluğunda toplamda cam balkon yaptırmak istiyorum

Balkon değil,iki normal kat bir merdivenle dubleks yapildi.arada kapı yok alt kati üstten ayırıp daha iyi ısıtmak için 2,25*2,50 ilk bölüm camla kapatılacak altta eşik istemiyoruz açıldığında üst kata çıkarken takılmamak için.Üç bölme halinde olabilir

11 metrekare şeffaf cam katlanabilir.

50-300-130 ebatlarında balkonum var 300 cm uzunluk bir kenar 130 cm diğer kenar 50 cm renksiz cam istiyorum fiyatlandırırsanız sevinirim malzeme özellikleri hakkında da bilgilenmek istiyorum iiyi günler

yükseklik 1.40 boy 2.60 katlanabilir cam istiyoruz

4.15 genislik yukseklik ise 1.91 ayrica genislik 1.00 yukseklik ise1.25 iki ayri yer var fiyat ne olur

yükseklik 2.60m tahmini toplam m 18 en uygun olan üründen fiyat verirmisiniz

ıkbal kır bahcesi foca kozbeylıde .Kıs ıcın mekan kapatma görus ve teklıf almak ıstıyoruz.

Yaklasik 8 metre uzunlugindaki balkonumuza cam

7m2 katlanır cam 4 m küpeşte

80 genislikx1.20 derinlik x180 yuksekliginde bir alani kapatmak istiyorum cam balkon olarak balkonumun kosesini kiler gibi kullanmak amacim

L balkon kısa kenar 1,60 uzun kenar 4,90 yükseklik 2,00 cam balkon fiatı ne olur

Yazlık evin balkonuna yalaşım 17 m2

Derinlik tahmini 1.50 genişlik 6 metre yükseklik 2.70 net 20 mk

4,5 metre için balkon camlama istiyorum

1 tanesi 5metrekara olan 4 balkon; ayrıntılı resim ve ölçüler gönderilebilir.

Katlanircam balkon su tahliye kanalli, uv dayanimli seffaf contalipaslanmaz menteselicelik rulmanli campanelleri kil fircalilarinin yalitim fonksiyonlu garantili olmadini temenni ediyoruz

4 metreye 5 metre L balkon yukseklik 160 cm alt duvardir mermer uzeri metal boruda istiyorum

245 en 245 boy balkon ön planda nikahlı koruma

Iki adet Balkon 16 metrekare ve 24 metrekare ısıcamlı

240*240 u balkon alt sabit ustkatlanir alîminyum balkon demir seffaf cam fiat yaklasik nedir

Uzunluk 382 boyu 235 renkli cam balkon yaptırmak istiyorum ne kadara mal olur

90cmx345x90cm yükseklik 240cm. U şeklinde balkon şeffaf 8 mm lik katlamalı ve sürgülü cam balkon fiyat teklifi almak istiyorum.

280*265 balkon cam ile kapanacak. 2 adet pencere 185*225 boyutlarına otomatik panjur yapılacak fiyat teklifiniz nedir

Cam balkon fiyat teklifi 410*240

Taksitli fiyat renkli cam olacak

2.60* 2.60 cam balkon fiyat talebi seffaf ve fume cam olmak üzere iki fiyat rica olunur

Uzunluk 10 Mt, parmaklıklardan itibaren yükseklik 1,5 mt olan balkonumuzu sürgülü ya da katlanır cam kaplatmak istiyoruz. İşçilik dahil teklif istiyorum.

5 metre uzunluk 2 metre yükseklikte 1 adet 6 metre uzunluk 2 metre yükseklikte 1 adet montaj dahil fiyat ve ayrıca sadece malzeme fiyatı verirseniz sevinirim