Fiyat Teklifi İste

Tunalı Yapı Fiyat İste

Tunalı Yapı

Telefon : 0(312) 282 2282
Telefon : 0(850) 433 2864
Faks : 0(312) 282 8555
E-posta : [email protected]
Web Site : www.tunaliyapi.com.tr
Adres : Eryaman Mah. Emiryaman Cad. 7/D Etimesgut
Etimesgut / Ankara

Yapınıza güven ve estetik katar

Eryaman'da Bulunan Firmamız Winsa pvc pencere ve Kapı , Plise Sineklik , Çelik Kapı ve Cam Balkon gibi Ürün ve Markalarla Hizmetinizde 0312 282 2 282.

Ürünler

Klasik Sistem

Klasik Cam Balkon Cam balkon sistemleri çok sayıda üründen oluşmaktadır. Bu kadar çok fazla ürün seçeneğinin olması elbette çok sayıda ihtiyaç olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanılacak olan bölgenin yapısı, mekanın alacağı rüzgar ve benzeri iklim şartları gibi bazı kriterler ister istemez sektörde farkı cam balkon sistemleri oluşmasına yol açmıştır. Her ihtiyaca göre cam balon sistemleri mutlaka vardır. Cam balkon sistemleri her ne kadar çok sayıda olmasına rağmen genelde en fazla tercih edilen cam balkon sistemi uygulaması klasik cam balkon diye tabir edilen apartman tipi uygulamalardır. Cam balkon sistemlerine örnek olarak oval cam balkon sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, eşikli ve eşiksiz sürme cam balkon sistemleri, perdeli cam balkon sistemleri gösterilebilir.

Gold Sistem

Gold Cam Balkon Gold Serisi balkon uygulamaları için tercih edilen, alttan ve üstten taşımalı bir sistemdir. Cam paneller sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir. Gold Sistemde 8 mm Temperli Cam uygulanır. Profiller 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir. Lüks Alüminyum Malzemesi 6063 alaşımdan üretilmektedir. TS 5247, EN 12020–1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kasa detayı üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen ve yağmur suyu toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılabilen ve kullanımı kolay özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır. Özel imalat 9000 seri özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlemeli ve asla düşme yapmaz. Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır. Camların arasında 2 Adet Silikon esaslı UV ışınlarına dayanıklı (h) Fitiller uygulanmalıdır. Bu sisteme özel güvenlik kilidi ve standart kilit sistemi kullanılmaktadır. Etkili tasarımı ve her açıdan çalışabilen yüksek yalıtım performanslı kanat kapakları; kanat alınlarında özel 90º kapak, 135º kapak, radüslü kapak, düz ara kapak, bitim kapakları kullanılır. Çeşitli Renk ve modellerde uygulanmakta olup yer ve mekâna göre uyum sağlamaktadır. Özel açılımı sayesinde temizlik problemi yaşanmaz