Duha Cam Balkon Fiyat İste

Duha Cam Balkon

Telefon : 0(535) 899 0465
Telefon : 0(535) 899 0465
E-posta : info@duhacambalkon.com
Web Site : www..duhacambalkon.com
Adres : Eski Erzurum Yolu Cad. No: 20
Ortahisar / Trabzon

Dört mevsim hayatı yaşayın diye

Duha Cam Balkon , 2019 Yılında Trabzon 'da katlanır cam balkon sistemleri, pvc pencere ve kapı sistemleri, imalat ve montajı ile başlamıştır. Değişime ve gelişime açık olan sektör şartlarına uygun alt yapı ve ürün geliştirme yatırımlarına devam etmekte olan firmamız kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde, satış sonrası memnuniyet ilkesini her zaman yaşatan ve tüketici ihtiyaçları dikkate alınarak dizayn edilen çeşitli sistemleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Amaçlara yönelik çok çeşitli ürün yelpazesinden müşterilerimize kendilerini için en uygun çözümü yerinde inceleyerek, müşterilerimizin en iyiyi tercih etmesi bizim kalite politikamızın en önemli belirleyicisidir. Trabzon merkez ve Türkiye'nin çeşitli illerine hizmet veren firmamız her geçen gün daha emin adımlarla her zaman daha güvenilir ve hep daha ileri adımlarla bu sektörde yerini belirlemiştir. Mutlu ve memnun kalmış müşterilerimizin her geçen gün hızlıca artabilmesi bizi en mutlu eden motivasyonumuzdur.

Ürünler

Duşa Kabin

Hayatımızı her alanda kolaylaştırmak adına çeşitli inovatif ürünlerle karşımıza çıkan günümüz teknolojisi, bir yandan hayatımızı kolaylaştırırken bir yandan da satın almış olduğumuz teknolojik ürünler bir takım özel korunma biçimleri ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Hayatımızı kolaylaştıran bu teknolojik ürünlerin en başında; çamaşır makinelerimizin geldiği bugün hemen herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir fakat çoğu kullanıcının çamaşır makinelerini banyoda muhafaza etmesi, duş esnasında banyo yüzeyine yayılarak çamaşır makinelerine kadar ulaşan suyun çamaşır makinelerimizin kullanım ömrünü kısalttığı ise özellikle dikkate almamız gereken bir gerçektir. Pek çok ihtiyaca hitap edebilmesinin yanı sıra; bir duşakabini gereklilik hâline getiren sebeplerin en başında bu durumun geldiğini söyleyebiliriz. Duşakabinler yalnızca banyomuzda bulunan çamaşır makinelerimizin kullanım ömrünü uzatmaya değil, aynı zamanda duş sonrasında banyonun tamamına yayılmış olan suyun temizlenmesi gerekliliği zahmetinden kurtulmamıza da yarayan bir araçtır. Güzel bir banyonun sonunda, rahatlamak yerine banyoda biriken suyun temizliği ile uğraşmak, hele de vaktin son derece kıymetli olduğu çağımızda, pek çok insanın banyosunda bir duşakabin bulundurarak önlemini almayı tercih ettiği sıkıntılı durumlardan biridir. Soğuk kış günlerinde duşakabinsiz bir banyoda, alanın ısınmasını sağlamak oldukça zor olacağından çoğu zaman duş almak da bir keyif olmaktan çıkıp bir gereklilik hâline gelir. Oysa ki duşakabin, duş esnasında sıcak su buharının muhafazasını yardımcı olarak banyo ısısının korunmasını sağlar ve sizi duş esnasında üşümekten kurtarırken, duşa girmeyi bir eziyet olarak görmenize de son verir. Tüm bu ihtiyaçları karşılaması bir tarafa, duşakabinler banyo dekorasyonunda da şık bir dokunuş yaratmaya imkân tanır. Birbirinden farklı model, desen ve renklerde üretilmekte olan duşakabinler banyolarda göz dolduracak bir etki yaratarak düzenli ve sıra dışı bir etki sağlamaya yardımcı olur. Her bütçeye ve banyo biçimine uygun pek çok duşakabin modeli bulunmakla birlikte maalesef piyasada oldukça kalitesiz duşakabin de bulunduğundan satın almadan önce anlaşmaya karar verdiğiniz firmayı oldukça sağlıklı ve detaylı bir araştırma sürecinden geçirmenizi öneriyoruz.

Cam Balkon

Villa, apartman, gökdelen, müstakil ev, kış bahçesi ve teras dekor çalışmalarına uyum sağlayan bu ürünler, yapı dünyasına yeni bir renk getirmiştir. Müşterinin istediğine göre katlanır cam seçenekleri de kolaylıkla hazırlanmaktadır. Özel raylı sistem özellikleriyle bir kenarda katlanarak toplanan camlar, balkonun kullanım alanını genişletmektedir. Katlanır cam hizmetlerinde özel menteşe ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu tasarımların alüminyum ile uyumu da oldukça önemlidir. Temizlenebilen ve paslanmayan alüminyum çerçeveler, camın kendine özgü görsel özelliği ile birebir uyum sağlamaktadır. Beyaz krem yüzey temizleyicilerle alüminyum çerçeveler daha parlak hale gelmektedir. Cam blokların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kendi etrafında dönerek açılan bu cam bloklar, cambazlığa gerek kalmadan balkon içerisinden temizlenebilmektedir. Kış bahçesi uygulamalarında, otomatik çatı mekanizması ile uyumlu olarak üretilebilmektedir Montaj işlemlerinde balkonun veya bahçesinin şekli önemli değildir. Yuvarlak, kare ve beşgen tasarımlarla birebir uyumlu özelliklere sahiptir. Toz, nem ve ses izolasyonunun yanı sıra aydınlanma giderlerine de katkısı vardır. Pvc veya diğer seçeneklerle yapılan kapatma işlemlerinde camlı kısım dışında aydınlanma sağlanamamaktadır. Genellikle alt ve üst kısımlar kapalı olmaktadır. Ürünlerimizde ise aydınlanma derecesi daha yüksektir. Bütün dış cephe dekor özellikleri ile birebir uyumlu üretilebilen bu ürünler, istediğiniz kaliteyi sunabilmektedir.