Ücretsiz Teklif İste Ücretsiz Teklif İste
Alkon Cam Balkon

Diğer Trabzon / Ortahisar Cam Balkon Firmaları

Arda Cam Balkon

Trabzon ilk cam balkon firması işimiz cam balkon kaliteli hizmet uygun fiyat

www.ardacambalkon.com

Öztürk Alüminyum

Cam balkon

Huzur Cam Balkon

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çagın gerektirdiği ,yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını kendisine misyon edinmiştir.

www.trabzonhuzurcambalkon.comw

Duha Cam Balkon

Dört mevsim hayatı yaşayın diye

www..duhacambalkon.com

Trabzon Bam Balkon

Trabzon cam balkon

www.alemdarogluyapi.com

Dekor Cam Balkon

Firmamız Cam Balkon, Pvc Doğrama, Otomatik Kepenk, Fotosel Kapı sistemleriyle sizlerle...

www.dekorcambalkon.com

Trabzon Ortahisar Cam Balkon Firmaları

Aradığınız en iyi firmaya kolayca ulaşın diye!

Ortahisar cam balkon firmalarına ulaşmak için direkt olarak telefon ile arayabilir veya firmalardan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sektörde müşteri deneyimi kanıtlanmış en iyi Ortahisar cam balkon firmalarını sizler için seçiyoruz.
Ortahisar cam balkon firması seçerken en önemli hususlardan biriside firmanın cam balkon sistemleri konusunda en az 5 yıl deneyimli ve servis hizmeti veren bir firma olmasına dikkat etmek gerekir. Daha önce montajı yapılan balkonların örneklerine göz atarak firmanın işçiliğinde gösterdiği titizliği anlayabilirsiniz. Firma tercih ederken bizim önerimiz cam balkon rehberi onaylı firmalar ile çalışmanızdır. .

Nedeni ise; bu firmaların müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışının tarafımızdan test edilerek onaylanmasıdır. Sistemimizde yer alan onaylı firmalara herhangi bir şikayet bildiriminde belli bir – puan ile değerlendirilmektedir. Bu şikayet oranlarının artması ve çözüm üretilmemesi durumunda firma sistemden çıkarılır ve bir daha dahil edilmez. Şikayetlerin çözümlenmesi için ekip arkadaşlarımız probleminizi yakından takip ederek size yardımcı olmaktadır.

Şirketlerin Ortahisar cam balkon konusunda en kaliteli hizmeti size sunabilmeleri için ve müşteri deneyimini en üst seviyeye taşıyabilmesi için cam balkon rehberi önemli çalışmalar yapmaktadır. Hem mutlu müşteriler hem de mutlu firmalar için bilgilendirici özel içerikler ve görsel materyaller hazırlamaktayız. Sektörün iyileşmesi ve ilerlemesi için kurduğumuz katlanır cam balkon rehberi, Ortahisar ve çevre ilçelerde 4 mevsim sorunsuz balkon keyfi yaşamanız için sürekli çalışmaktadır.

En iyi Ortahisar katlanır cam balkon fiyatlarını öğrenmek için, balkonunuzun ve bütçenizin dostu bir ürün almak için fiyat teklifi al butonunu tıklayarak, tüm onaylı firmalara talebinizi kolayca iletebilir, size en uygun firma ve ürünle buluşabilirsiniz.

Balkonlarınızın yeni yaşam alanlarınıza dönüşmesi için cam balkon hakkında bölümümüzden dekorasyon fikirlerimize göz atabilirsiniz.

Ortahisar Isıcamlı cam balkon sistemleri konusunda da onaylı firmalarımızdan hizmet alabilirsiniz.

Ucuz cam balkon yaptıralım derken balkonunuz bir şantiyeye dönüşebilir dikkat! Bir katlanır cam balkon yaptırmaya karar verdiniz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olmasını istiyorsanız mutlaka alanında tecrübeli ve hizmet ağı geniş bir firma tercihe etmelisiniz. Eğer markalaşmış bir cam balkon ürünü var ise aklınızda bu ürünün yetkili bayilerine yönelebilirsiniz. Güvenliği yüksek yıllar boyunca sorunsuz çalışabilecek bir Ortahisar cam balkon sisteminin m2 fiyatı bölgesel şartlar(Lojistik, çalışma alanı vb), ürün farklılıkları, sistem özellikleri ve balkonunuzun şekline bağlı olarak min 150 TL ile maks 300 TL arasında değişmektedir.

Ortahisar cam balkon sisteminin hatasız üretilmesi ve Sistemin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kötü bir işçilik,bu sistem ve üretim kalitesini önemsiz hale getirecektir.

Ortahisar katlanır cam balkon sistemleri güvenlik unsuru ön planda tutularak üretilmiştir. Çocukların kolayca ulaşamayacakları üst kilit ve üst kilidi destekleyen alt kilit mekanizması olmalıdır. Alt kilit ve üst kilit dışında sistemin açılan ilk kanadında çocuk kilidi mekanizması olmalıdır. Bu sayede sistemde güvelik maksimuma çıkarılıp, çocuklar açısından tehlike oranı minimuma indirilmelidir.

Ortahisar Cam Balkon Hizmeti Verilen Semtler ;
Beşirli, Bostancı, Boztepe

Trabzon / Ortahisar cam balkon talepleri
Talep detayları yalnızca onaylı firmalar tarafından görüntülenebilir.
Toplam Talep Adedi : 35
Teklif Detayı

260x50cm siyah cam

Teklif Detayı

Eni 3 metreye 3 metre le şekli balkonum var yükseklık de 2 metre fiyat alabilirmiyim

Teklif Detayı

Uzunluk 3 metre kenar 1 metre

Teklif Detayı

iki tane L şeklinde balkonum var ikisinin toplam cam takılacak alanı 22.7 metre kare ( 11 m2 diğeri 11.7 m2 ) her ikisisde ısı cam olacak ..ücret kac tl ?

Teklif Detayı

3 balkon L şeklinde. 1 balkon isi cam 10.23m2.2balkonisi cam 5.82m2.3balkon 14.09m2 normal beyaz.fiyat ne 'olur.

Teklif Detayı

3 adet balkonum var. Boyutlarını ekte göndermeye çalıştım. Yaklaşık 9-10-11 metrekare olmak üzere toplam 30 metrekare. Metrekare fiyatı nedir? Başkaca masraf oluşturacak hususlar nelerdir?

Teklif Detayı

L balkon seklinde. Balkon ölçüleri: ( Eni: 260 cm ön cephe - 130 cm yan cephe. toplam 390cm ) Boy ise 2.5. Seffaf cam olacak. Lojmana yaptırıyorum kendi evim deil. Buna gore fiyat verirseniz sevinirim.

Teklif Detayı

Gömme Balkon. En 2,62 Boy 1,48 Isiscam katlanabilir

Teklif Detayı

26 m2 ikisinin toplamı ön balkon L digeri düz

Teklif Detayı

slm katlanır cam balkon boy 1.50 en 2.20 nekadar biyatı

Teklif Detayı

1. BALKON L ŞEKLİNDE EN =3,50 BOY =3,50 YÜKSEKLİK =1,80 ISICAM OLACAK 2. BALKON L ŞEKLİNDE EN= 1,30 BOY = 3,50 YÜKSEKLİK 1,80 TEK CAMOLACAK

Teklif Detayı

3.30 2.68 2.05 toplam 18metre kare ediyo galiba fiyatı ne olur

Teklif Detayı

10 metre eni 1 72 cm boyu balkonun

Teklif Detayı

9 m2 en fazla

Teklif Detayı

uzunluk 3.15 yukseklik 1.5 metre

Teklif Detayı

350*150 ebatlarında filmli cam

Teklif Detayı

Balkon eni 700 yükseklik 200 alüminyum katlanır düz cam balkon fiyatı öğrenebilir miyim

Teklif Detayı

2 adet balkonumu siyah renki açılır, aleminyum bağlantılı cam yaptırmak istiyorum. Balkonumun ilki L şeklinde olup köşe başında kolon vardır. Birbirinden bağımsız 2 ayrı cam şeklinde olacaktır. Ölçüleri 2.60 ve 2,80 dir yükseklikleri yaklaşık olarak 2.20 cmdir. İkinci balkon U şeklindedir. 40,3.20,40 şeklindedir ve yüksekliği 3.20 dir yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Teklif Detayı

Balkon L şeklinde en 460 cm yükseklik 126 cm fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

Teklif Detayı

5.5 en boy 2.5

Teklif Detayı

uzunluk 287 en 82 yükseklik 245 cm cam balkon fiyat

Teklif Detayı

Şu an kullandığım sürgülü cam onu ısı camlı katlanır balkon yaptırmak istiyorum .Ölçülerim 200 cm en 150 cm boy yani 300 cm fiyat ne olur teklifinizi hemen alırsam memnun olurum

Teklif Detayı

320cm genişlik 195cm yükseklik düz yer.

Teklif Detayı

Balkonumu kapatmak istiyorum siyah ve beyaz cam fiyati

Teklif Detayı

6 metrekarelik bir cam balkon yapılacak.dıştan küpeştesi olucak bana bir fiyat verirseniz sevinirim

Teklif Detayı

Balkonu kapatmak istiyorum. Siyah cam olacak. Cam uzunluğu 167 CM. sol taraf 130 Cm. Uzun taraf 4 MT. Sağ taraf 110 cm. İş Bankası kart Taksitli fiyat ve peşin parası ne kadar

Teklif Detayı

Balkon düz şekilde tek önü kapanacak

Teklif Detayı

Metre kare olarak 9-10 metre kara plastik olmasını istiyorum araların ve ayrıca elimde 1 tane ön balkondan kalan bir cam kısmı var onun da monte edilmesini istiyorum

Teklif Detayı

230 240 yükseklik 200 fiyat almak istiyorum

Teklif Detayı

Fiyat ne ogrenmek istiyorum

Teklif Detayı

yenicuma tokilerde bulunan dairemin balkonlarını renkli cam ile kapatmak istiyorum.

Teklif Detayı

13 metrekare yapılacak camın alanı.

Teklif Detayı

1. Cephe : Oval 3 metre 2.Cephe: 2 metre oval 2.5 metre düz (Bütün olarak) 3.Yükseklik 2 metre Katlanır şeffaf cam olarak fiyat verirseniz sevinirim.

Teklif Detayı

Bahcecik toki 190 konutların cam balkon işi

Teklif Detayı

balkonum 14metrekare