Manisa Isıcamlı Cam Balkon

Manisa Isıcamlı Cam Balkon sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri arasında en kaliteli ürünlerden birisidir. Manisa Isıcamlı cam balkon sistemleri balkonunuzu sizin için sıcak bir yuva haline getirir. Yazın güneşten kışın soğuktan koruyan çift camlar yalıtım konusunda oldukça iddialıdır. Isı kayıplarınızı %50 oranında azaltmaktadır. Manisa Isıcam sinerji ve konfor şeklinde iki çeşit cam ile uygulanmaktadır. Sistemlerde kullanılan ısıcamlar 24mm (4+16+4 ) mm'dir. Isı camlı cam balkon sistemimizde kullanılan camların her ikisi de temperli camdır. Temperli cam, düz cama oranla darbelere karşı yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Kırıldığı zaman küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından dolayı emniyet camı olarak kullanıma uygundur. Isı camlı sistemlerde su kanalları sayesinde balkonunuzun herhangi bir şekilde su almasını engellemektedir. Manisa Isıcamlı katlanır cam balkon fiyatı diğer Manisa katlanır cam balkon sistemleri fiyatlarına göre daha fazladır bunun sebebi ise; kullanılan ürün ve cam maliyetlerinin diğerinden çok daha farklı olmasıdır. Manisa Isıcamlı katlanır cam balkonlar, ısı yalıtımının yanında ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu sayede ortam gürültüleri en aza indirilmektedir. Size de huzurlu bir balkon keyfi yaşamak için Manisa ısıcamlı cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif İste Cam balkon yaptırmak için teklif iste
Manisa cam balkon talepleri
Talep detayları yalnızca onaylı firmalar tarafından görüntülenebilir.
Toplam Talep Adedi : 8

Konu :

Açıkılama :

cam balkon

160*340 ve 485*580 ebatlarında yükseklik 180 cm olan 2 adet balkonumuzu kapattırmak istiyorum. temperli ve normal 2 teklif sunarsanız sevinirim. teşekkür ederim. Balkonların 100 cm sinde cam bulunmaktadır.

Konu :

Açıkılama :

Cambalkon

6_7 M2 civarı, katlanır şart değil

Konu :

Açıkılama :

22 X1.5 Metre

8x8 metal direk arası 22metre genişlik 1.50 metre yükseklik

Konu :

Açıkılama :

Cam Balkon Yaptırmak İstiyorum.

balkonum L şeklindedir. köşedir. uzun kısım 3 metre, kısa bölüm 1.5 metre, yükseklik ise 2.10 metredir. katlama direklerin aliminyum doğrama , arasının keçeli olmasını istiyorum, bu şekilde fiyat çıkartırsanız memnun olurum

Konu :

Açıkılama :

Yerden Sürmeli/katlanabilir Cam Fiyatı.yalıtımı Hakkında Bilgi.

13 metre kare

Konu :

Açıkılama :

Teklif Almak İstıyorum

boyu 2,15 m uzunluk 6,70m temperli cam istiyorum

Konu :

Açıkılama :

Fiyat Teklifi

Tahmini 6 m uzunluk 1.7 yükseklik renkli cam fiyatı

Konu :

Açıkılama :

Cam Balkon Yaptırmak İstiyorum..

Balkonum 3 m. Yüksekliği 2.50