Niğde Isıcamlı Cam Balkon

Niğde Isıcamlı Cam Balkon sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri arasında en kaliteli ürünlerden birisidir. Niğde Isıcamlı cam balkon sistemleri balkonunuzu sizin için sıcak bir yuva haline getirir. Yazın güneşten kışın soğuktan koruyan çift camlar yalıtım konusunda oldukça iddialıdır. Isı kayıplarınızı %50 oranında azaltmaktadır. Niğde Isıcam sinerji ve konfor şeklinde iki çeşit cam ile uygulanmaktadır. Sistemlerde kullanılan ısıcamlar 24mm (4+16+4 ) mm'dir. Isı camlı cam balkon sistemimizde kullanılan camların her ikisi de temperli camdır. Temperli cam, düz cama oranla darbelere karşı yaklaşık 5 kat daha dayanıklıdır. Kırıldığı zaman küçük ve keskin olmayan parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından dolayı emniyet camı olarak kullanıma uygundur. Isı camlı sistemlerde su kanalları sayesinde balkonunuzun herhangi bir şekilde su almasını engellemektedir. Niğde Isıcamlı katlanır cam balkon fiyatı diğer Niğde katlanır cam balkon sistemleri fiyatlarına göre daha fazladır bunun sebebi ise; kullanılan ürün ve cam maliyetlerinin diğerinden çok daha farklı olmasıdır. Niğde Isıcamlı katlanır cam balkonlar, ısı yalıtımının yanında ses yalıtımı da sağlamaktadır. Bu sayede ortam gürültüleri en aza indirilmektedir. Size de huzurlu bir balkon keyfi yaşamak için Niğde ısıcamlı cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Ücretsiz Teklif İste Cam balkon yaptırmak için teklif iste
Niğde cam balkon talepleri
Talep detayları yalnızca onaylı firmalar tarafından görüntülenebilir.
Toplam Talep Adedi : 10

Konu :

Açıkılama :

1. en 5 metre yükseklık 2 metre 2 . en 9 metre yükseklık 1.75

Konu :

Açıkılama :

En boy yükseklik toplam 11,73 m standart cam füme renkli ve ısıcam cam füme renk için fiyat alabilir miyim?

Konu :

Açıkılama :

Balkon L şeklinde uzun kenar 320 cm kısa kenar 140 cm yükseklik 183 cm

Konu :

Açıkılama :

1+1 4. Kat Niğde bor Kemerhisarda

Konu :

Açıkılama :

Ölçüler: Genişlik:387 Yükseklik: 225 Renk: şeffaf olacak Balkon iki duvar arası düz.

Konu :

Açıkılama :

kenar uzunluğu 15 m, cam yüksekliği 2 m, u şeklinde (3 cephe) balkona katlanır cam yaptırmak istiyoruz. Ayrıca bir cephesi tel sürgülü sineklikli olacak, fiyat alabilir miyiz?

Konu :

Açıkılama :

29 metre kare

Konu :

Açıkılama :

iki adet balkon var 345*140*210 115*360*145 büyük olan ısı camlı olursa ne olur her iki balkonda renkli cam ve şeffaf olarak fiyat birde montaj yazın yapılacak ev inşaat aşamasında ama ücreti ödenecek birde kredi kartına taksit imkanı nedir

Konu :

Açıkılama :

18.5m2 şeffaf ve füme fiyatı ogrenebilirmiyim

Konu :

Açıkılama :

6 metrekare

Diğer Niğde Cam Balkon Firmaları

Beycam Temper San Tic Ltd Şti

Türkiyenin heryerine cam kapı cam sehba cam balkon

Deniz Pen Cambalkon Sistemleri

Pvc kapı pencere cambalkon kepenk